Poznaj luksusowe torebki

Niniejszy artykuł pod tytułem Dlaczego warto kupić kapucynkę? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Dlaczego warto kupić kapucynkę? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Jeżeli zastanawiasz się jakie są najdroższe i najbardziej luksusowe torebki, znalazłeś artykuł, który odpowie na wszystkie Twoje pytania. Niektóre z nich są bardzo ekstrawaganckie, a inne wyglądają zwyczajnie.

Torebki Hermes

Ta marka jest pionierem wśród luksusowych torebek, ich ceny zaczynają się od 12 000 dolarów. Najdroższy modelem jest Hermes Birkin z białej skóry krokodyla. Można kupić kilka typów modelu Birkin, popularne są zrobione ze złota oraz kamieni szlachetnych.

Dom mody Chanel

Drugą pozycję zajmują torebki Chanel, których ceny mogą dochodzić nawet do setek tysięcy. Te najbardziej wyjątkowe posiadają kilka karatów szlachetnych kamieni i są wysadzane różnymi kamieniami oraz białym złotem. Najpopularniejszymi modelami są 2.55, Flap bag i Boy.

Marc Jacobs by Marc Jacobs

Torebki tego projektanta zachwycają celebrytów jak i innych ludzi na całym świecie. W jego kolekcji można znaleźć produkt z fioletowej, pikowanej skóry krokodyla. Torebka jest warta nawet 30 tysięcy dolarów, czyli około 100 000 złotych!

Inne projekty

Projektanci również tworzą torebki dla ludzi, którzy nie potrzebują produktów ozdabianych kamieniami, ale nadal chcą kupować luksusowe dodatki. Marki takie jak Gucci, LV, Celine, Chloe i Balenciaga posiadają w swoich kolekcjach torebki w granicach od 3 tysięcy do 20 tysięcy złotych. Są one wykonane z doskonałej jakości skóry lub innych materiałów, a ich wartość z roku na rok wzrasta. Taki zakup jest również dobrą inwestycją na przyszłość, gdyż można je sprzedać za zdecydowanie wyższą kwotę. Najbardziej pożądanymi modelami znanych torebek są:
• Celine Classic Box – wyróżnia się prostokątnym zapięciem
• Prada Galleria – zrobiona ze skóry poddanej obróbce termicznej
• Fendi Peekaboo – specjalny zamek umieszczony na górze
• Christian Dior Lady Dior – zrobiona z pikowanej skóry, przy które umieszczone są charmsy tworzące napis Dior; była ulubioną torebką Lady Diany
• Chanel Boy – kultowa torebka domu mody Chanel