Tarot Online

Najdroższe wakacje świata!

Bardzo często luksus kojarzy się z drogim i pochodzącym z najwyższej póki produktami lub usługami. Warto jednak zastanowić się czym tak naprawdę jest luksus? W jaki sposób można określić luksusowe wakacje? Zdecydowana większość osób bierze pod uwagę miejsce, a także cenę.

Najdroższe wakacje na świecie?

Firma Very First To wprowadziła do swojej oferty niezwykle prestiżowe wakacje, które zostały szybko okrzyknięte najdroższym urlopem świata. Za tygodniowy pobyt na karaibskiej wyspie zapłacimy milion dolarów. Jest to cena pobytu dla grupy maksymalnie 10 osób. Na takie wakacje mogą sobie oczywiście pozwolić tylko najbogatsi. W ofercie Very First To znajdują się również: ubrania, zegarki, samochody, biżuteriA, perfumy oraz bilety na ekskluzywne imprezy i pakiety turystyczne.

Jakie atrakcje ma wyspa Calala?

Karaibska Calala to najpiękniejsza prywatna wyspa świata, leży u wybrzeży Nikaragui. Koszt tej imprezy równa się cenie kilku prestiżowych mieszkań w centrum Warszawy czy Gdańska. Na klientów czekają cztery luksusowe wille, nieograniczony dostęp do szampana, jedzenia i wspaniałych plaż oraz bogaty program rozrywek. Atrakcje na prawdę robią wrażenie: goście mogą bawić się w poszukiwaczy skarbów, czyli sztabek złota ukrytych w wodach o wartości 150 tys. dol. czy łowić ryby, które później przygotują wyśmienici szefowie kuchni.

Na wyspie cały pobyt 10-osobej ekipy relacjonuje i rejestruje profesjonalista z Hollywood, który na koniec daje gościom zmontowany pamiątkowy film i album pełen zdjęć z rajskich wakacji.

Przestrzeń jest zamknięta dla ludzi z wewnątrz oraz obcych samochodów, samolotów i helikopterów. Organizowany jest też pokaz sztucznych ogni. Warto również mieć świadomość, że organizatorzy przedsięwzięcia aż 10% ceny przeznaczają każdorazowo na cele charytatywne. Pieniądze z pierwszego takiego pobytu sfinansują budowę szkoły w Nikaragui. Budzi podziw i robi wrażenie!