Co biżuteria mówi o kobiecie?

Niniejszy artykuł pod tytułem Dlaczego warto kupić kapucynkę? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Dlaczego warto kupić kapucynkę? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Biżuteria może powiedzieć wiele o właścicielce, która ją nosi. Noszone akcesoria przez kobietę informują inne osoby o tym jaką jest osobą. Choć sama sobie nie zdaję o tym sprawy faktycznie tak jest. Noszoną biżuterią można wywołać różne wrażenie w towarzystwie. Sprawdź, co mówi o Tobie Twoja biżuteria.

Klasyczna biżuteria

Kobiety, które wybierają klasyczną biżuterię czyli na przykład delikatne, złote kolczyki czy naszyjnik, a także perły najczęściej można zobaczyć w formie eleganckiej i dobrze zrobionej fryzurze. Są też spokojnymi osobami lubiącymi tradycyjne wartości, eleganckie wnętrza i spędzanie czasu wśród rodziny i bliskich jej osób.

Biżuteria zwracająca uwagę

Kobieta, która lubi zwracać uwagę dużą i kolorową biżuterią to przede wszystkim dusza towarzystwa. Często nosi biżuterie o jaskrawych kolorach, dużych rozmiarach i przeróżnych kształtach. Taka osoba nie boi się ekstrawagancji , bo lubi być w centrum uwagi i robić wrażenie na innych osobach. Błyszczące kolczyki, dużo bransoletek czy ciężkie wisiorki są dla takiej pani wręcz pożądane. Kobieta, która jest pewna siebie idealnie czuje się w towarzystwie innych ludzi i bardzo łatwo nawiązuje nowe znajomości.

Modna biżuteria

Kobieta, która decyduje się na aktualnie modną biżuterię kieruje się panującymi trendami. Taka osoba ma duszę artystki i wyróżnia się wyrazistą osobowością poprzez noszenie modnej biżuterii, która znajduję się teraz na topie. Taka pani wybierając takie dodatki chce wyrazić swoje zdanie, przekonania i co jest dla niej ważne. Dzisiaj dużą uwagę stawiamy na ekologię, więc powstaje biżuteria ekologia, która wpisuje się w nowe trendy.

Lubisz kamienie szlachetne w biżuterii? Sprawdź co one mówią o Tobie

Kupując biżuterie z kamieniami szlachetnymi warto wiedzieć jaką mają symbolikę.

  1. Rubin – to pożądanie, władza i gorąca miłość,
  2. Ametyst – przynosi spokój, odciąga złe myśli, działa na wstrzemięźliwość,
  3. Szmaragd – to płodność, miłość, harmonia, piękno (wybierany często na zaręczyny),
  4. Turkus – szczerość, hojność, oddanie, pobudza wyobraźnie i kreatywność,
  5. Agat – przywraca równowagę, sprzyja rozwojowi duchowemu, zwiększa samoświadomość,
  6. Cytryn – pomaga wzbogaceniu się i karierze zawodowej,
  7. Koral – oznacza siłę, ma silne właściwości ochronne przed złymi „mocami”,
  8. Szafir – przyjaźń, prawda, czystość,
  9. Diament – poprawia energię, działa na dobrobyt i obfitość, to hart ducha.

Sprawdź więcej na stronie zlotalinia.com.