Najpopularniejsze karty Tarota oraz ich talie

Niniejszy artykuł pod tytułem Dlaczego warto kupić kapucynkę? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Dlaczego warto kupić kapucynkę? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Czy wiesz jakie są najpopularniejsze karty Tarota na świecie? Jest to talia Ridera Waite’a. W tym artykule znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje o niej oraz o tym, jak z nich wróżyć.

Karty Tarota Ridera Waite’a

Jak już wspomnieliśmy najpopularniejsza talia kart to ta wykonana przez Ridera Waite’a. Jest to jedna z najbardziej klasycznych talii, które służą do odczytywania tego co jest zapisane we wszechświecie. To właśnie ona jest najcześciej polecana dla osób początkujących ze względu na czytelną symbolikę i prostotę. Karty z tej talii będą pomocne w nauce rozpoznawania symboli Tarota bez konieczności zaglądania do książki z opisami poszczególnych 78 kart. Dzięki kartom Ridera Waite’a będziesz mieć możliwość odkrycia odpowiedzi na każde interesujące Cię pytanie i otrzymasz pomoc w rozwiązywaniu swoich problemów, jak również innych. Jeśli nie chcesz inwestować w talię kart, ale chcesz zacząć swoją przygodę z wróżeniem możesz zacząć od Tarot Online, na którym używa się właśnie najpopularniejszych kart Waite’a. Znajdziesz na tej aplikacji, również bardzo szczegółowe opisy każdej karty w pozycji prostej i odwróconej. Talia Ridera Waite’a została wydana w 1910 roku, a ich ilustracje wykonała jedna ze słynnych malarek Pamela Colman Smith. Z pomocą tek talii jesteśmy w stanie stawiać rozkłady ogólne, anielskie, miłosne czy runiczne, w zależności od naszych umiejętności. Znaczenie ukryte w tych kartach jest bardzo proste do odczytania, ponieważ ilustracje przedstawiają życie codzienne. Co ciekawe znaczna większość książek, które uczą Tarota opierają swoją wiedzę właśnie na talii Rider Waite’a. Jest to, więc idealna talia dla wszystkich osób, które chcą zacząć wróżyć, nie tylko dla siebie, ale i dla bliskich czy obcych ludzi w aspekcie zarobku.

Tarot to droga do poznania samego siebie

Wróżenie za pomocą kart Tarota zalicza się do astropsychologii i jest uważane za jedno z najskuteczniejszych narzędzi, które pozwala poznać siebie i zrozumieć otaczający nas świat. By skutecznie uczyć się Tarota należy mieć systematyczny kontakt z kartami, dlatego warto codziennie wyciągać chociaż jedną kartę i sprawdzać jak ma się ona do tego co spotkało nas w ciągu dnia. W taki oto sposób jesteśmy w stanie zrozumieć znaczenia oraz rozbudzić naszą ukrytą intuicję, która ma bardzo wielkie znaczenie w kwestii wróżenia. Codzienne ćwiczenia zaowocują w późniejszym czasie szybszym i prostszym interpretowaniem otrzymanych odpowiedzi od kart. Im więcej czasu poświęcimy, tym nasze czytanie kart Tarota będzie dokładniejsze.

Sprawdź już teraz jak działa Tarot Online na własnej skórze.