Najpiękniejsze luksusowe zegarki, obok których nie przejdziesz obojętnie

Niniejszy artykuł pod tytułem Dlaczego warto kupić kapucynkę? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Dlaczego warto kupić kapucynkę? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Szukasz pięknego i gustownego pomysłu na prezent? A może chcesz kupić sobie nowy zegarek? Poznaj najpiękniejsze luksusowe zegarki, które są pożądane przez mężczyzn na całym świecie! Zapraszamy do lektury!

Najpiękniejsze luksusowe zegarki – dzieła manufaktury Jaeger – LeCoultre

Zegarek Jaeger – LeCoultreGyrotourbillon to nie tylko piękna ozdoba ludzkiej dłoni, to także dobra inwestycja i często poszukiwany przez kolekcjonerów czasomierz. To małe dzieło sztuki zostało stworzone przez doświadczonych zegarmistrzów najbardziej prestiżowej manufaktury na świecie –  Manufaktury Jaeger – LeCoultre. Wspaniały i luksusowy, jeden z najsłynniejszych modeli zegarków wyprodukowanych w tzw. Dolinie Zegarków, kosztuje około 400 tysięcy dolarów.

Najpiękniejsze luksusowe zegarki – nieśmiertelne Rollexy

Kultowe Rollexy to jedne z najdroższych sportowych zegarków świata. Wśród nich ogromną popularnością cieszą się zwłaszcza dwa modele:

  1. Rolex Submariner
  2. Rolex Sea-Dweller

Nie bez powodu przyjęło się, że Rollexy stanowią symbol dobrego smaku, kunsztu i elegancji. Oba zegarki są ekskluzywne i zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających Panów. Luksusowy Rolex Submariner był również reklamowany przez Seana Connery’ego. Marce Rollex zaufali także:

  • David Beckham
  • Tom Hanks
  • Robert Redford

Najpiękniejsze luksusowe zegarki – czasomierze wysadzane drogimi kamieniami

Luksusowe zegarki wysadzane drogimi kamieniami to dobry sposób na inwestycję. Wiele z nich jest bardzo cennych i poszukiwanych przez kolekcjonerów. Do najdroższych zegarków należą np.:

  • Graff Hallucination Watch
  • Billionaire Watch
  • Grande Complication

Zegarki te zachwycają ogromną ilością mechanizmów oraz zdobieniami. Niektóre z nich są wysadzane złotem i szafirami, inne olśniewają obudową inkrustowaną przepięknymi diamentami. Tego typu zegarki stanowią prawdziwe odzwierciedlenie luksusu, prestiżu i sukcesu i mogą kosztować nawet od kilkunastu do kilkudziesięciu milionów dolarów za sztukę!

Szukasz ciekawych i przydatnych porad związanych z modą i lifestyle? Sprawdź koniecznie serwis Porady.org. Dział dobra luksusowe na pewno Cię zainteresuje!