Tarot Online

Najdrożsi tatuażyści na świecie czyli tatuaże dla bogatych

Tatuaże to teraz jeden z najpopularniejszych sposobów ozdabiania swojego ciała. Każdy kto ma pomysł i trochę gotówki w ręce może udać się do studia tatuażu. Jednak jest kilka tatuażystów, u których wykonanie dziary kosztuje krocie. Sprawdź, o kim mowa!

Dr.Woo

Dr.Woo, a dokładnie Brian Woo jest jednym z najbardziej rozchwytywanych tatuażystów na świecie. Jego studio tatuażu znajduję się w Los Angeles. Do skorzystania z jego usługi ustawia się w kolejce wiele osób. Co ciekawe przed jego studiem zawsze można spotkać tłumy ze względu na odwiedzające go sławy, ale nie tylko. Sam fakt zobaczenia jak Dr.Woo wykonuje tatuaże jest czymś wyjątkowym. Pod jego igłę trafiły takie gwiazdy jak Emily Clarke (i jej 3 smoki nawiązujące do Gry o Tron, Miley Cyrus, Zoe Kravitz czy Blake Grifinie reprezentant NBA. To tylko kilka osób ze świata celebrytów, którzy zostali przez niego wytatuowaniu, a lista jest bardzo długa. Jeśli ktoś chce sie umówić do Doctor Woo musi czekać aż 2 lata. Długo, prawda?

Mr. Cartoon

To amerykański artysta wykonujący tatuaże, a jego pełne imię i nazwisko to Mark Machado. Swoją karierę zaczął od graffiti, a następnie zaczął wykonywać tatuaże. Na jego fotelu zasiadły takie sławy jak 50 Cent, Beyonce, Snoop Dogg czy Dr.Dre. Oprócz tego zaprojektował do samego Eminema logo Cypress Hill i Shady Records. Warto, również wspomnieć o jego współpracy z GTA i Nike. Mr.Cartoon za wykonanie tatuażu dla Eminem’a zgarnął 50,000 dolarów.

Keith “Bang Bang” McCurdy

Amerykański tatuażysta mieszkający w Nowym Yorku i jest to kolejny najbardziej rozpoznawalny artysta w tej branży. Zawitały do niego takie osobistości jak Justin Bieber, Rihanna, Katy Perry, Adele, Selena Gomez, Kylie Jenner i wiele innych. Bang Bang niczego się nie boi, a Justina Biebera wytatuował w lecącym samolocie na wysokości 30 000 metrów wysokości. Cena za wykonanie tatuażu zaczyna się u tego tatuatora od 600 dolarów za godzinę.

Scott Campbell

Tatuażysta pochodzący z Nowego Yorku, który najpierw pracował jako redaktor dla Lawrence Ferlinghetti. Później podróżując po Europie i Azji tatuował ludzi. Po powrocie do Nowego Yorku otworzył swoje studio, a pierwszym sławnym klientem był Heath Ledger. Wytatuował, także Travisa Scotta i Marca Jacobsa. Co ciekawe Scott Campbell pomagał w opracowaniu kilku torebek męskich Louis Vuitton. Specjalizuje się w stylu tatuaży takim jak linework. Sesja z tym tatuażystą kosztuje dobre 1000 dolarów za godzinę.