Strona główna Biżuteria Jaki pierścionek zaręczynowy wybrać?

Jaki pierścionek zaręczynowy wybrać?

Autor: luxusy.pl

Jak wiadomo pierścionki zaręczynowe nigdy nie wyjdą z mody. Praktycznie zawsze będzie na nie popyt, chyba że technologia je zastąpi w pewnym momencie. Nie wszyscy jednak mają świadomość na jaki pierścionek zaręczynowy warto się zdecydować. W tym artykule przedstawimy zdecydowanie najlepsze rozwiązania.

Pierścionki zaręczynowe – diament

Pierścionka nie można nazwać zaręczynowym, jeżeli nie posiada kamienia. Zdecydowana większość mężczyzn podejmuje decyzje o zakupie kamieni firmy Swarovski, które nie należą do najdroższych, ale swoim wyglądem bardzo przypominają diamenty. Należy jednak mieć świadomość, że różnica w cenie przekłada się także na jakość. Warto podkreślić, że diamenty nie są jedynymi kamieniami szlachetnymi jakie można wybrać do pierścionka zaręczynowego. Bardzo dobrym wyborem będzie także szafir czy rubin. Zdanie kobiety powinno się liczyć w wyborze metalu szlachetnego do pierścionka zaręczynowego. Jak wiadomo to właśnie ona będzie właścicielką tego wyjątkowego przedmiotu.

Pierścionek zaręczynowy – srebro, złoto, a może czerwone złoto?

W znacznej większości przypadków, kamieniem szlachetnym wybieranym do pierścionka zaręczynowego jest złoto. Oczywiście srebro będzie prezentowało się mniej efektownie. Co prawda przedmiot będzie tańszy, jednak wygląd zdecydowanie mniej okazały. Zauważalny jest wzrost zainteresowania czerwonym złotem. Produkt jest dzięki temu oryginalny, a widok jest niezapomniany. Można również zdecydować się na połączenie złota i czerwonego złota w jednym pierścionku.

Pierścionek zaręczynowy – grawer

Na rynku jubilerskim zauważalny jest wzrost zainteresowania grawerem na pierścionku zaręczynowym. Nie można się temu dziwić, ponieważ pierścionek jest w ten sposób nie tylko wyjątkowy, ale przede wszystkim jedyny w swoim rodzaju. Jest to pewnego rodzaju dedykacja tego przedmiotu dla swojej wybranki.

 

0 komentarze